Ashleigh Hodges - Blond a balayage techniky

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

Školení s Ashleigh Hodges poprvé v Praze!

 

Naučíte se práci od nejtalentovanější kadeřnice poslední doby, která je koloristkou samotného Toma Connella!

Školení je zaměřeno na balayage techniky zesvětlování a tónování blond vlasů. Být blond je zábava!

 

Jednodenní workshop - práce na hlavách - hlava zůstává každému účastníkovi.

 

Na tomto zahraničním workshopu se naučíš zefektivnit svou práci a získat sebedůvěru v technikách zesvětlování. Naučíš se také jak správně pečovat o klienta v průběhu zesvětlování a perfektní péči pro všechny typy blond vlasů.

 

Ponořte se do technik zesvětlování, abyste ještě více zdokonalili krásnou blond, a prozkoumejte tóny barev vhodné pro módní salony, které si žádají vaši klienti.

 

Londýňanka Ashleigh Hodges je vyhledávaná po celém světě, ať už jde o focení v New Yorku, vytváření elegantních stylů pro televizi, přehlídky před zaplněnými arénami v Evropě nebo jen pobíhání po salonu. Ashleigh je všestranná a do všeho, co dělá, vnáší kreativitu a inspiraci. Získala několik ocenění, například IT GIRL 2014 a FAME TEAM 2012, a také se stala finalistkou British Hairdressing Award. Ashleigh se intenzivně angažuje v oboru, úzce spolupracuje se značkami a je kancléřkou prestižní organizace Fellowship For British Hairdressing, jejíž titul Fellow With Honors získala v roce 2017, ráda posouvá své hranice a stojí v čele vývoje kadeřnického světa.

 

IG: @ashleigh_hodges_hair

 

Maximální kapacita 8 účastníků za jeden den školení.

 

Součástí školení je občerstvení a oběd. Profesionální překlad do češtiny je zajištěn.

 

VĚCI S SEBOU:

- hřebeny (stříhací, špička a hřeben se širokými zuby), nůžky, gumičky do vlasů nebo elastické gumičky, kartáče (plochý, kulatý), fén, difuzér, kulma nebo žehlička dle svého výběru