Colour with Confidence Barvení sebevědomě

Immerse: Buďte sebevědomí díky expertním dovednostem, naučte se nezbytné techniky a mějte hluboké znalosti ohledně produktů. Tyto kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé/pokročilé.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

#colorwithconfidence

Už máte sebedůvěru v nejlepší volbu barev a technik pro individuální klienty? Seminář Color with Confidence ti pomůže vytvořit ideální recepturu na jednotlivé klienty, ať už se jedná o stálou klientelu, či nově příchozí, kdy řešíš problematiku historie vlasu a její korekci.

Úvodem tě provedeme teorií barev, coloristiky a jejích principů, ponoříš se do diagnostiky a analýzy vlasů.

Naučíš se pracovat s principy a najdeš tak bezpečnou zónu pro předvídatelné a kvalitní výsledky. Na tomto školení se zaměříš na nepostradatelné informace důležité pro bezchybné looky i u těch nejnáročnějších klientek.

Poznej, že úspěšný výsledek nezávisí jen na správné volbě produktů, ale zásadní váhu má i aplikace, pomůcky a to, jak je používáme. Osvojíš si tipy a triky ze světa coloristiky tak, aby jsi svou práci posunul na vyšší úrověň.

1. den - Probírání metod na práci s přírodními vlasy se zaměřením na Mask a View. Práce na modelkách.

2. den - Probírání metod zesvětlování přírodních vlasů se zaměřením na Alchemic, Century of Light a Finest Pigments. Práce na modelkách. 

Součástí školení jsou dva obědy a občerstvení.

 

 

Máte znalosti a sebedůvěru, abyste důsledně vybírali nejlepší barvy podle svých potřeb? Seminář Color with confidence je základním výchozím bodem pro pokročilé objevování možností Davines Color Space. Úvodem si osvěžíte teorii barev a barevných kategorií, ponoříte se do diagnostiky a analýzy vlasů. Naučíte se aplikovat získané informace a na jejich základě vytvářet perfektní, předvídatelné výsledky. Na tomto školení se zaměříte na nepostradatelné informace důležité pro bezchybné výsledky i u těch nejnáročnějších klientek.

Poznáte, že úspěšný výsledek nezávisí jen na správné volbě produktů, ale svou velkou váhu má i aplikace, pomůcky a to jak je používáme. Osvojíte si tipy a triky ze světa koloristiky tak, abyste se i vy, jako koloristé, posunuli o úroveň výš.

1. den - Probírání metod na práci s přírodními vlasy se zaměřením na Mask a View. Práce na modelkách.

2. den - Probírání metod zesvětlování přírodních vlasů se zaměřením na Alchemic, Century of Light a Finest Pigments. Práce na modelkách. 

Součástí školení jsou dva obědy a občerstvení.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny, kteří chtějí zjistit více o koloristice a o tom, jak ji lze využít, abychom dosáhli pomocí portfolia barev Davines maximálních výsledků.

DÉLKA TRVÁNÍ: 
Dvoudenní seminář, 9:00 - 17:00 

VĚCI S SEBOU:
Klipy, hřebeny, kartáče, fén, špička, zástěra