Colour Lab Koloristická laboratoř

Advance: Posuňte se na další úroveň prostřednictvím inspirace a technik zvyšující laťku v oblasti služeb a dovedností, které nabízíte. Tyto kurzy jsou vhodné pro pokročilé/zkušené stylisty.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

#colourlab

Ponoř se do barevné laboratoře a staň se "geekem" světa coloristiky a Davines.

 

Ačkoli to, co vytváříš jako colorista je umění, tak na pozadí každého tvého projektu a díla je věda. A věda jsou jasné principy.

Pokud je poznáš a pochopíš, je to pro tebe nejen to, co tě posune o level výš, ale hlavně jistota, že držet se principů zajišťuje nejen perfektní, ale hlavně bezpečný průběh a výsledek tvé práce. 

Poznej a osvoj si poznatky a informace z výzkumných laboratoří Davines, které posílí tvoje coloristické skills.

Barva a věda? Možná se to nezdá, ale je toho tolik, co společně na téhle stáži objevíme. 

Chemie je dneska velké téma, tak proč se neseznámit s látkami, které denně používáš?

Už víš, že máme barvy s amoniakem a s MEA, ale jaký je rozdíl mezi jejich hlavními složkami a co to vlastně jsou MEA a amoniak, jak se chovají a jak jejich rozdílnost využít? A co se podívat na chemické složení a vlastnosti oxidačních barev, přímých pigmentů, odbarvovačů a aktivátorů a mnoha dalšího? Výsledkem budou nejen dokonalé coloristické znalosti na vyšší úrovni, než je základ teorie barev, ale díky nim i schopnost lépe předvídat jednotlivé procesy v barvení, jejich výsledky a přepracovatelnost v budoucnu, usnadní ti to třeba i pochopení čištění a odstraňování pigmentu a jeho rozložení ve vlase. 

Kromě vědecké stránky tohoto informacemi nabušeného školení je i interaktivní forma semináře, kdy společně pohlédneme do vlastností a chování barev v rámci barevného kruhu. Zaměříme se na míchání nových odstínů, inspiraci a zdokonalení výběru barev pro klienty v slonu.

Celá stáž probíhá zábavnou interaktivní formou, kde z laboratoří řejdeme ke kreativitě, kterou využijeme při práci s vlasovými prameny a na pracovních hlavách, kde si vyzkoušíš jednu ze tří technik zaměřených na colour placement, které si představíme. 

 

Náš tip: 

Baví tě laboratoř? Dej si s námi i Blond Lab a nebo pořádnou dvoudenní dávku znalostí a zábavy a pokoř Colour challenge .

 

Colour Lab není jen skvělá stáž, ale i super zážitek patřící do kategorie Advance.  Aby jsi si ho užil na plno, doporučujeme nejprve absolvovat například Discover Colour Space, nebo Discover Mask. Pokud jsi u nás v akademii jako doma a máš za sebou některé ze školeních/workshopů kategorie Immerse je pro tebe Colour Lab jasnou volbou.

 

 

Práce na česacích hlavách a vlasových pramenech, které si pak studenti mohou odnést.

Součástí školení je občerstvení a oběd.

DÉLKA TRVÁNÍ: 
dvoudenní školení, 9:00 - 17:00 

VĚCI S SEBOU:
klipy, hřebeny, kartáče, fén, špička, zástěra

Nadcházející termíny

Termín Čas Volná místa Technologové Cena
7.11.2024 - 8.11.2024 9:00 - 17:00 zbývá 10 míst Jiří Pelc, Martina Růžičková 9900 Kč Koupit
Termín:
7.11.2024 - 8.11.2024
Čas:
9:00 - 17:00
Volná místa:
zbývá 10 míst
Poznámka:
Cena:
9900 Kč

Trenéři

Martina Růžičková

Nejbližší kurz17.6.2024 - A Blonde Story

Jiří Pelc

Nejbližší kurz14.8.2024 - Cover with Confidence