Curl with Confidence

Immerse: Buďte sebevědomí díky expertním dovednostem, naučte se nezbytné techniky a mějte hluboké znalosti ohledně produktů. Tyto kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé/pokročilé.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

#Curl with Confidence 

Kudrnaté  vlasy?  Jsou naprosto fantastická příležitost a ty je díky téhle stáži budeš zvládat s důvěrou a sebevědomě. 

Kudrliny jsou totiž zárukou jedinečnosti a hravosti. Perfektně definují nejen svůj tvar a toho, kdo je nosí, ale i toho, kdo se o ně stará. 

Žádné dvě lokny nejsou stejné a nikdy se neopakují stejným způsobem, od jemné vlny až po pevnou a jasně definovanou loknu se život kudrn neustále mění.

Určitě jsi postřehl obrovský boom poslední doby a zájem o různé metody pro kudrnaté vlasy.  Neodkazuj své klienty na internet a staň se pro ně jasnou jedničkou v  "curly"  tématu. 

Na tomhle kurzu pochopíš, proč je kudrnatý vlas vlastně kudrnatý a co to způsobuje, jak to ovlivňuje jeho kvalitu a jak k takovému vlasu přistupovat. 

Ve třech blocích školení se zaměříme na rozdělení a typy kudrnatých vlasů, následně na péči a styling  a na konec střih a finální efekt.

Od specifického čištění kudrnatých vlasů, přes klasické mytí a denní rutinu objevíš ty nejlepší produkty péče pro jednotlivé typy kudrn.

Ať už má tvůj klient jakýkoli typ loken, vln, nebo kudrn naučíš se volit si takové produkty a receptury, které pomohou vytvořit jasně definovaný look, kdy podpoříš vlnitost, přirozený tvar vlasu, nebo naopak rozpoutáš messy look rozvířených loken, či stáhneš objem na minimum... Fantazii se meze nekladou a během chvíle budeš míchat klientkám stylingy na míru.

 Zároveň si osvojíš perfektní nastavení domácí péče pro klientky a zaměříme se i na zvýšení prodeje na salonu. 

Po tom, co si vyzkoušíš různé typy produktů se zaměříme na střihy a workshop , protože bez kvalitního střihu to pořád není ono a k loknám je nutné  přistupovat jinak, než k rovným vlasům a to i v rámci stylingu a foukání.

Osvojíš si techniku střihu vhodnou pro různé typy kudrn a naučíš se ji přizpůsobovat klientům na míru tak, aby objevili opravdovou jedinečnost svých vlasů a nosili je sebevědomě a s důvěrou tak, jako k nim budeš po tomto kurzu přistupovat i ty. 

Jako bonus získáš spoustu užitečných tipů a triků v denní rutině a péči o kudrnaté vlasy, tohle know-how ti pomůže v komunikaci s klienty a zlepšení jejich návyků tak, aby jejich vlasy byly boží nejen od tebe, ale i v denním životě. 

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Pro všechny, kdo se chce zlepšit v péči, střihu a stylingu kudrnatých vlasů. Pokud chceš, můžeš před ním navštívit produktová školení Discover Hair care a Discover More Inside. 

DÉLKA TRVÁNÍ: 
9:00 - 17:00 

VĚCI S SEBOU:
Nůžky

Fén

Difuzér

Hřeben se širokými zuby

Klipy

Difuzní návlek na fén / látkový difuzér 

Láhev na vodu.

7 řadový kartáč - Denman kartáč

hřebeny, kartáče, fén (pokud chceš tak i kulma a žehlička), špička, zástěra

TYP ŠKOLENÍ: 

Workshop na modelkách

 

Součástí školení je I oběd a občerstvení. 

Nadcházející termíny

Termín Čas Volná místa Technologové Cena
22.5.2024 9:00 zbývá 5 míst Katka Holcknechtová, Kristýna Pleslová 5900 Kč Koupit
4.9.2024 9:00 zbývá 10 míst Adam Karanikos, Katka Holcknechtová 5900 Kč Koupit
Termín:
22.5.2024
Čas:
9:00
Volná místa:
zbývá 5 míst
Poznámka:
Cena:
5900 Kč
Termín:
4.9.2024
Čas:
9:00
Volná místa:
zbývá 10 míst
Poznámka:
Cena:
5900 Kč

Trenéři

Kristýna Pleslová

Nejbližší kurz22.5.2024 - Curl with Confidence

Adam Karanikos

Nejbližší kurz17.6.2024 - A Blonde Story

Katka Holcknechtová

Nejbližší kurz22.5.2024 - Curl with Confidence