Discover Color Space Objevte barvy Davines

Discover: Naučte se a objevte základy značky Davines prostřednictvím úvodních kurzů podpořených online ukázkami a informacemi o produktech. Tyto kurzy jsou vhodné pro juniory/mírně pokročilé.

Typ: 
teorie s ukázkou
Místo: 
v akademii

#discovercolorspace

Líbí se Vám Davines a chcete vědět víc? Nahlédněte do kompletního průřezu Davines Color Space a objevte kreativní svět permanentních řad a přelivů Mask Vibrachrom a A New Colour. Seznamte se s demi-permanentními přelivy View a možností tónování vlasů se semi-permanentními systémy
Finest Pigment a Alchemic.

Co kdyby práce koloristy mohla mít příznivější dopad nejen na vlasy, ale i na životní prostředí? Na tomto školení se seznámíte s koncepty přelivů a tónovacích produktů nejen s vysokým obsahem přírodních složek a pigmentů, ale i vysokou schopností biologické odbouratelnosti.

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Noví a stávající stylisti, kteří potřebují aktualizovat vědomosti nebo získat rady a tipy. Noví coloristi Davines, kteří potřebují podporu při začátcích s novou značkou. Nebo kdokoli, kdo chce proniknout hlouběji do praktického využití barevných řad Davines.

DÉLKA TRVÁNÍ: 
9:00 - 17:00 

VĚCI S SEBOU:
-

Nadcházející termíny

Termín Čas Volná místa Technologové Cena
23.8.2023 9:00 zbývá 15 míst Adam Karanikos, Martina Růžičková 1900 Kč Koupit
Termín:
23.8.2023
Čas:
9:00
Volná místa:
zbývá 15 míst
Poznámka:
Cena:
1900 Kč

Trenéři

Martina Růžičková

Nejbližší kurz13.7.2023 - Discover Hair Care

Adam Karanikos

Nejbližší kurz13.7.2023 - Discover Hair Care