Foil with Confidence Fólie sebevědomě

Immerse: Buďte sebevědomí díky expertním dovednostem, naučte se nezbytné techniky a mějte hluboké znalosti ohledně produktů. Tyto kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé/pokročilé.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

#foilwithconfidence

Fólie! Smostatná subkultura v kadeřnickém světě, někdo je miluje, jiní je nenávidí. 

Ať už patříš do kteréhokoli tábora, tahle stáž je pro tebe. Melírování, balayage a freehand, colour painting, grafické vzory a mnoho dalších můžeš tvořit za pomocí fólií a tady se naučíš svou práci dělat precizně, v klidu a sebejistě tak, aby byl celý proces pod tvou kontrolou.

Je nespočet melírovacích technik, pojď se s námi podívat nejen na osvědčené postupy a rozmístění fólií, ale i na to, jak dosáhnout stejným rozmístěním naprosto odlišného výsledku. Ulehči si práci s alobaly a proměň je z noční můry ve svůj oblíbený inventář. A pokud je už teď miluješ, objev s námi nové techniky, tipy a vychytávky, díky kterým bude tvoje práce ještě efektivnější. 

Kromě technik, dělení sekcí a  rozmístění fólií se zaměříme i na to, jak vytvářet ideální směs pro jednotlivé typy vlasu a požadovaný výsledek. Naučíme se předcházet protékání směsi, zbavíme se nechtěných přechodů v zesvětlení a objevíme ty nejlepší pomůcky a vychytávky k tomu, aby jste svoji práci milovali nejen vy, ale i vaši klienti, kteří se budou rádi vracet. 

A jak jinak si zafixovat to nejlepší co se naučíš, než okamžitou praxí? Pracovat budeme na modelkách, díky tomu se setkáš s reálnými situacemi jako v salonu a sáhneš si i na to, co ti zatím dělalo obavy tak, aby od teď byla tvoje práce sebejistá.

 

Jedná se o workshop, po jehož absolvování získáváš certifikát.

Náš tip: Baví tě fólie a zesvětlování? Dej si blond výzvu a navaž na Foil with Confidence například seminářem Blond with Confidence.

Součástí školení je i oběd a občerstvení.

PRO KOHO JE KURZ URČEN:

Kurz je vhodný pro juniory a středně pokročilé

DÉLKA TRVÁNÍ: 
9:00 - 17:00 

VĚCI S SEBOU:
klipy, hřebeny, kartáče, fén, špičku, zástěru a dobrou náladu

Nadcházející termíny

Termín Čas Volná místa Technologové Cena
19.6.2024 9:00 zbývá 4 míst Martina Růžičková, Veronika Krnčanová 4600 Kč Koupit
6.9.2024 9:00 zbývá 9 míst Martina Růžičková, Veronika Krnčanová 4600 Kč Koupit
Termín:
19.6.2024
Čas:
9:00
Volná místa:
zbývá 4 míst
Poznámka:
Cena:
4600 Kč
Termín:
6.9.2024
Čas:
9:00
Volná místa:
zbývá 9 míst
Poznámka:
Cena:
4600 Kč

Trenéři

Martina Růžičková

Nejbližší kurz19.6.2024 - Foil with Confidence

Veronika Krnčanová

Nejbližší kurz19.6.2024 - Foil with Confidence