Freehand with Confidence Freehand sebevědomě

Immerse: Buďte sebevědomí díky expertním dovednostem, naučte se nezbytné techniky a mějte hluboké znalosti ohledně produktů. Tyto kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé/pokročilé.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

#freehandwithconfidence

Je třeba říkat víc? 

Podívej se na Instagram, téměř u každého příspěvku je  "Freehand", nebo "balayage"
Klienti používají tyto obrázky jako referenci pro to, po čem sami touží. Pokud chceš jít s dobou, je tedy nezbytné perfektně se orientovat v produktech, ale i v principech jednotlivých technik. 

Vědět kdy, co, jak a proč použít je jedním ze základů úspěchu ve světě freehand. Těmi dalšími je uvolnit ruku a otevřít se novým, chytrým způsobům v koloristice, ať už jde o aplikaci, či postoj těla a jeho držení, nebo třeba efektivní tónování a korekce. Nezapomeň, že o úrovni tvé práce rozhodují z velké části nejen tvé skills, ale i pomůcky a nástroje se kterými tvoříš. Všechna tato témata a ještě mnohem víc společně probereme na stáži Freehand with Confidence tak, aby jsi začal věřit ve své dovednosti a cítil se ve freehand sebevědomě nejen při první aplikaci, ale i v rámci doplňování, protože tvoji klienti se budou rádi vracet.

Náš tip: Pokud chceš vylepšit nejen svoje freehand dovednosti, ale chceš se stát elitou v tématu zesvětlování, doporučujeme na freehand navázat například workshopem Foils with Confidence, Blond with Confidence, nebo Blond Lab.

Pokud s Davines začínáš a v odbarvovacích produktech jsi se zatím nezorientoval, naskočit do tématu ti pomůže stáž Discover Century of light.

Jedná se o workshop, kde si studenti vyzkouší dvě techniky na jedné hlavě, které si po školení mohou odnést.

Součástí školení je i oběd a občerstvení.

 

PRO KOHO JE KURZ URČEN:
Kurz je vhodný pro juniory a středně pokročilé

DÉLKA TRVÁNÍ: 
9:00 - 17:00 

VĚCI S SEBOU:
klipy, hřebeny, kartáče, fén, špičku, zástěra

Nadcházející termíny

Termín Čas Volná místa Technologové Cena
11.10.2024 9:00 zbývá 12 míst Radek Zahradník, Veronika Krnčanová 4600 Kč Koupit
Termín:
11.10.2024
Čas:
9:00
Volná místa:
zbývá 12 míst
Poznámka:
Cena:
4600 Kč

Trenéři

Radek Zahradník

Nejbližší kurz9.9.2024 - Discover A NEW COLOUR

Veronika Krnčanová

Nejbližší kurz19.6.2024 - Foil with Confidence