Jesus Oliver - HAIR CUSTOMISED

Immerse: Buďte sebevědomí díky expertním dovednostem, naučte se nezbytné techniky a mějte hluboké znalosti ohledně produktů. Tyto kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé/pokročilé.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

Školení HAIR CUSTOMISED na krátké vlasy je zaměřené na náročnější klientelu. 

Chceš se zdokonalit v technikách střihu krátkých a středně dlouhých vlasů? Zajímá tě preciznost a detail? Chceš větší jistotu a kontrolu při stříhání středně dlouhých vlasů? Chceš se dozvědět pravidla a praktické typy jak na střih a úpravu takových vlasů? Tak právě pro tebe je toto školení určeno! Zdokonalíš se v přístupu ke komplikovanější struktuře a textuře vlasu. Detailní rozdělení jednotlivých sekcí a precizní stříhání ti dodá pocit jistoty.

 

Za 20 let své kariéry procestoval Jesus celý svět. Jeho motorem při práci je vášeň k objevování nových věcí, individuální přístup a vnitřní potřeba tvořit. Během svého života se setkal s mnoha inspiracemi a vlivy různých kultur, což mu sloužilo jako inspirace při tvorbě nové metody stříhání, kterou nazývá „Stylosophy“, tedy stylozofie. Stylosophy je propojení stylu a filozofie. Jesus věří, že jediný způsob, jak dosáhnout harmonie navenek, musíte začít s tím, co je uvnitř.

Momentálně Jesus, původem z Brightonu, objíždí celý svět a sdílí s kadeřníky své unikátní metody stříhání, barvení a stylingu. Kromě pokračování ve výzkumech nejrůznějších nových metod je Jesus důležitou součástí Davines Education rodiny. Pravidelně ho vídáme na velkých pódiích, kde nám předává své zkušenosti a překrásnou tvorbu.

 

IG: @jesusoliverhairdesigner

 

Jednodenní workshop - práce na hlavách - hlava zůstává každému účastníkovi.

Maximální kapacita 12 účastníků za jeden den školení.

 

Součástí školení je občerstvení a oběd. Profesionální překlad do češtiny je zajištěn.

 

S SEBOU:

Nůžky, břitva, hřebeny na stříhání, kartáče (plochý kartáč, kulatý kartáč), klipy na stříhání, fén, difuzér, žehlička na vlasy a fixírka na vodu