Moderní barva a střih dle ALLILONu

Immerse: Buďte sebevědomí díky expertním dovednostem, naučte se nezbytné techniky a mějte hluboké znalosti ohledně produktů. Tyto kurzy jsou vhodné pro mírně pokročilé/pokročilé.

Typ: 
teorie s praxí
Místo: 
v akademii

Zblízka a osobně s Allilon

Připojte se k našemu jednodennímu kurzu stříhání a barvení ve spolupráci s týmem Allilon. Allilon je progresivní londýnská kadeřnická sestava. Školí po celém světě, edukují specifickým způsobem, který dokáže s každým kadeřníkem zázraky. Vedou úspěšnou Akademii v Londýně a nyní podruhé přijedou do Prahy. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost.  

Tento jednodenní kurz střihu a barvy krok za krokem vám pomůže pochopit přístup Allilon ke stříhání a barvení tím nejdisciplinovanějším a nejstrukturovanějším způsobem. Z týmu ALLILON přijede jeden specialista na stříhání a jeden specialista na barvení. Allilon pracuje s Davines a školení se zaměřuje na střihy v kombinaci se stylingovými produkty.

Školení bude tlumočené do češtiny.

Zákazníci budou rozděleny na dvě skupinky po šesti lidech. Jedna skupina se bude věnovat barvení a druhá střihu. V poledne se skupinky vymění.

Pro každého účastníka je v ceně zajištěna jedna cvičná hlava, kterou si s sebou budete moci odnést domů.

 

KDO je ALLILON? 

ALLILON založil kadeřník Johnny Othona získal v 19 letech kvalifikaci vlasového stylisty a poté nastoupil do Vidal Sassoon, kde se v pouhých 23 letech stal kreativním ředitelem.
Johnny založil společnost Ena v roce 2007 se svým nejlepším přítelem Pedrem Inchenkem a rychle vybudoval salon a spa v jednom jako jeden z nejluxusnějších a nejklidnějších zážitků v Londýně s důrazem na služby a kvalitu. Díky tomuto nápadu se společnost stala vlajkovým distributorem italské luxusní značky Davines ve Velké Británii. Jeho vášní je vzdělávat a probouzet v ostatních silné stránky tím, že rozvíjí, vychovává a dohlíží na zaměstnance společnosti, školí kadeřníky a školitele po celém světě.
V roce 2008 Johnny a Pedro uskutečnili svůj sen přinést vlastní značku vzdělávání a v rámci svého pětipatrového salonu v městském domě otevřeli vzdělávací centrum Allilon Education.

 

ALLILON si pro Vás připravil dvě téma školení:

KREATIVNÍ STŘIH

- zdokonalte se v technikách střihu a posuňte hranice své kreativity, které Vás posunou dál. Všechny techniky jsou zaměřené na salonní klietelu.

- během dne (dopoledne nebo odpoledne) budete tvořit dva střihy, které na sebe navazují. Středně dlouhý střih až po kratší, kreativnější vzhled, který lze použít v salonu následující den,

- pracuje se ve skupině max. 6 lidí, cvičná hlava je v ceně školení pro každého účastníka,

- Allilon školitelé přistupují je každému účastníkovi individuálně a snaží se o maximální zdokonalení technik,

- Školitelé se snaží o maximální přínos a inovaci v technikách střihu dle potřeb každého kadeřníka

 

MODERNÍ BARVA

- posuňte hranice své kreativity a zdokonalte se ve svěžích barvících technikách,

- tyto barvící techniky jsou zaměřené na salonní klietelu,

- pracuje se ve skupině max. 6 lidí, cvičná hlava je v ceně školení pro každého účastníka,

 

 

termíny:

22.11. 10:00 - 17:30 hod
23.11. 10:00 - 17:30 hod

 

Součástí školení je občerstvení a oběd. Profesionální překlad do češtiny je zajištěn.

 

VĚCI S SEBOU:

- hřebeny (stříhací, špička a hřeben se širokými zuby), nůžky, gumičky do vlasů nebo elastické gumičky, kartáče (plochý, kulatý), fén, difuzér, kulma nebo žehlička dle svého výběru

 

PROGRAM:

- start 10:00 hodin
- skupina 1 střih, skupina 2 barvení
- oběd 13:00
- skupina 1 barvení, skupina 2 barvení
- ukončení 17:30 hodin