Brian Suhr

Brian je mezinárodním master trenérem pro značku Davines už více než 12 let. Dokážete si proto představit, že je nejvhodnějším představitelem „Davines životního stylu“. Jeho práce s vlasy je úžasná a nadčasová.

Jako stylista vede přehlídky a semináře po celém světě. Většinu času tráví cestováním do všech koutů naší planety a vzděláváním každého typu profesionálního kadeřnického publika. Možná právě díky tomu je Brian v naší komunitě celosvětově uznávaný a jeho práce se pravidelně objevují v lokálních magazínech o módě a kráse.

Brian začínal před více než 10 lety jako národní trenér v Dánsku a od samého počátku se angažuje v mnoha klíčových aktivitách Davines, od vývoje produktů až po semináře ke kolekcím a podporu klientů. Na pódiu World Wide Hair Tour, naší největší a nejvýznamnější komunitní akci, se samozřejmě objevuje naprosto pravidelně. Díky jeho pravidelným kadeřnickým seminářům po celém světě, od Asie a Austrálie, přes Evropu až po USA a Latinskou Ameriku, je dnes jedním z nejoblíbenějších trenérů a stylistů v našem zahraničním portfoliu.

Jeho techniky jsou založeny na úplné znalosti produktů Davines, zatímco jeho styl je inspirován pouliční módou z největších světových metropolí, kam tak rád a zároveň tak často cestuje. Jeho vize je inspirována přirozeným protikladem mezi fantazií a realitou, minulostí a přítomností, zatímco svou pověst si vybudoval díky své poctivosti, autenticitě a integritě.

IG: brian.suhr.56