Tom Connell

Tom je novým kadeřnickým kreativním ředitelem Davines. Tato role byla vytvořena za účelem rozvoje Davines vlasové identity, což zahrnuje Tomovo zapojení do našich fotografických kolekcí, kadeřnických show a Davines vzdělávacího programu.

„Důvod, proč jsem propadl kouzlu Davines, byla kombinace estetiky společnosti a sociálních hodnot. Mít příležitost podílet se na rozvíjení kreativní vize této jedinečné společnosti, která hraje v kadeřnickém odvětví tak důležitou roli, je pro mě neuvěřitelnou výzvou.“

Tom je mladým a extrémně talentovaným stylistou. Narodil se v Manchesteru v Anglii, kde jeho rodiče provozovali kadeřnický salon.

Vzhledem k tomu, že kadeřnické řemeslo bylo vždy součástí jeho života, není divu, že se Tom v šestnácti letech přestěhoval do Londýna, aby tam rozvíjel svou identitu stylisty.

Od roku 2019 stojí Tom v čele kreativního týmu Davines a pravidelně nám představuje své moderní a originální kolekce.

„Mou metodou je poskytovat kolegům z branže vzdělání a procesy, které jim pomáhají v inovaci, nikoli replikování. Tímto lidem poskytuji více než jen techniky. Díky tomu, mohou ke své práci přistupovat svěžím pohledem na věc, hledat inspiraci na neobvyklých místech a nabít dovedností k vytvoření svého originálního díla.“   

IG: tommconnell